KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894246

nr 1289 4246

Signerad Good, Landskap. Signerad, daterad 48, landskap. Olja på pannå, 38x46 cm

Utrop:

600 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:36:25